Coś nam umknęło…żegnamy linię 215 (115)

Na szczęście decydenci z miasta i ZTM nie wyzbyli się do reszty instynktu samozachowawczego i postanowili (póki, co) pozostawić od czerwca br. linie 142 i 213 w niezmienionym kształcie.
Po czerwcowych zmianach linia 215 zmieni się w 115 i stanie się linią łączącą bratnie dzielnice – Rembertów i Wawer. I zapewne mają rację – linia ta sprawdzi się w okolicy 1 listopada i napędzi konsumentów dla jakże licznych galerii handlowych, których budowa ruszy lada dzień.
Ewakuacja z nowej linii będzie możliwa na Marysinie W. Poniżej uzasadnienie ZTM…
*
Linia 115 na obecnej trasie kursuje niepunktualnie i nieregularnie z powodu utrudnień na ul. Marsa.
- Zmiana pozwoli na usprawnienie połączeń lokalnych, które linia 115 zapewnia.
- Na obecnej trasie linia 115 nie tworzy spójnej oferty z pozostałymi liniami na Marysinie i Marsa z uwagi na jej okrężną trasę na Witolinie.
- Na Grochowie zamiast linii 115 będzie można korzystać z 173, 315 (przesiadka w zespole przystankowym MARYSIN).

115 zostaje ale do

115 zostaje ale do Rembertowa. To 215 papa.

równie dobrze ...

może to być teraz 315, bo to i tak oznacza, że ludzie mają kupować migawkę na wszystkie linie i nie drzemać, ale dziękuję i pozdrawiam:)

J.

ale...

chyba znalazłam jeden pozytyw - połączenie z liceum im. Tadzia Kosciuszki ( ma niezłe opinie, jak kto myśli o WAT i PW).
Pozdro:)

Może niekoniecznie Falenica [

Może niekoniecznie Falenica [ bo ma swój bazar i szkoły] ale powinien być zachowany dojazd bezpośredni do szkół, bazaru i przychodni w Marysinie poprzez wyciągniecie do ronda Łysakowska , Rekrucka i Korkowa i fru do Rembertowa.