Ogłoszenia

warning: Creating default object from empty value in /home/jarek/www/falenica.pl/drupal-6.38/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

"Szlaban na gary"

Od wczoraj Wiązowna, Wesoła i Wawer zostały objęte strefą zagrożenia wścieklizną. W przypadku Wawra mówi się o otulinie MPK do ulic: Kwitnącej Akacji, Izbickiej, Zagórzańskiej i Złotej Jesieni, ale przecież „dziczyzna” nie zatrzymuje się na wyasfaltowanej drodze, a na końcu lasu. Od wczoraj psy tylko na smyczy i w ogrodzeniu, a koty zamknięte w kojcu lub w domu - Wojewoda wydał stosowne rozporządzenie. A wszystko to za sprawą ściekłego lisa znalezionego w nieodległej Izabeli.

Non stop kolor

Niestety, straciliśmy nasz atut - obrazy, więc jest szaro i smutno. Może jednak Admin coś jeszcze wymyśli:)

Happy hours …22 września

A kiedy ostatni raz jechałaś (eś) liniami KM? 22 września, będziemy obchodzić w Polsce „Dzień bez samochodu”, który jest punktem kulminacyjnym Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Z tej okazji wszystkie przejazdy pociągami Kolei Mazowieckich uruchamianymi w tym dniu będą bezpłatne. Można ironizować, ale liczba samochodów, oczekiwania kierowców (drogi i parkingi) w końcu nas zabiją. Utrzymanie samochodu pochłania nawet do 25 % domowego budżetu, jednak jedyna możliwość ograniczenia liczby aut oznacza „stop” dla dalszego rozlewania się przedmieść naszych miast.

O bezpieczeństwie w ...

Komendant Komisariatu Policji Warszawa Wawer i Komisja Społeczna Rady Dzielnicy Wawer zapraszają mieszkańców na otwartą debatę na temat bezpieczeństwa w osiedlach:

Terminy kolejnych spotkań na temat bezpieczeństwa w osiedlach:

18:00 14 kwietnia Falenica SP 124 Bartoszycka 45/47

18:00 28 Kwietnia Aleksandrów Filia KK Aleksandrów

18:00 19 Maja Falenica Zespól Szkól nr 111

Tłusty czwartek - trwa głosowanie...

Nie ma na co czekać - cukieranie: Kozak i Meryk są w ścisłym finale najlepszego pączka 2016 roku, życzmy im szczęścia i głosujmy!

pączek_2016

Cukiernia Kozak - 9 %, Meryk - 2 %, a liderzy aż 26 %, pls bądźcie aktywni:)

PGE dzień po Mikołaju...

Ogłasza w godz. 8 - 16 happy hours bez prądu dla:

ul. Podkowy od 92 H do M 86, 86 A do E ,92 M
ul. Bonaparte Napoleona od Podkowy do 85 i od 73 B do79 B
ul. Polany od 30 do 36 L

11 listopada...

Od kilku lat Święto Niepodległości nie ma najlepszej prasy - czy teraz, gdy nastąpiła zmiana władzy, to się zmieni? Od pewnego już czasu ponawiana jest próba poszerzenia świątecznego menu o danie główne ( bo deser jest niezmiennie ten sam – rogale Marcińskie z cukierni Meryk) – gęsinę, która jest naszym flagowym produktem eksportowym cenionym na stołach Europy zachodniej. Marzeniem producentów i handlowców jest, aby gęś dla Polaków, stała się tym, czym jest indyk dla Amerykanów. Wysiłki trwają i moze juz za rok, może dwa przyniosą skutek:)...

Przerwa w ...PGE

To już w najbliższą środę w godzinach 9 – 17 bez prądu będą: ul. Jachtowa, Podkowy od 123 do 189, Szulczyka od nr 28 i 37 w kierunku gminy Wiązowna, Wiązowska, Zagórzańska od nr 27 w kierunku gminy Wiązowna. W praktyce oznacza to przegląd stacji ( równoczesny?): 0219 Aleksandrów 1; 0220 Aleksandrów 4; 0712 Aleksandrów 2, 0714 Aleksandrów 3, 0819 Aleksandrów Zagórzańska, 1160 Aleksandrów Północ, 1392 Aleksandrów Cmentarz, 23a0022 Aleksandrów Wiązowska, 1465 Aleksandrów Pętla, 03-A049 Plastron, 03A-050 Weber, 03-A051 Alfema, 03-A080 Lipecki.

Z ostatniej chwili ... Lekaro

To dzisiaj jest ten dzień, kiedy pojemniki Lekaro są podstawiane na Wasze posesje. Jak zapeniła pani z infolinii - Wasza nieobecność nie bedzie stanowiła przeszkody - pojemniki będą ...przerzucane przez ogrodzenia - przy okazji będzie to taki "crash" test dla producenta tychże pojemników:).

www.SuperDrewno.pl Drewno Kominkowe Falenica Aleksandrów Józefów Michalin Otwock Radość Międzylesie Miedzeszyn

Zapraszamy wszystkich ogrzewających kominkami na www.SuperDrewno.pl - drewno kominkowe najwyższej jakości. W ofercie posiadamy grab, dąb, brzozę. Mieścimy się w Józefowie przy Al. Nadwiślanskiej 140, obok Straży Pożarnej. Posiadamy drewno suche, przesuszone oraz mokre. Pakowane w skrzyniopalety, układane na samochodzie oraz nasypowe. Do wyboru do koloru ;)

pozdrawiamy www.SuperDrewno.pl

Syndicate content