Ankieta co wybierasz

Aleksandrow powinien mieć linie :

a)146 do Dworca Wschodniego Kijowska
b)113 do Ronda Wiatraczna
c)Jakąś linie do centrum
zakończenie ankiety 20.08.10

Ankiety:D

Nie wypada, aby propozycja ankiety pozostała bez odpowiedzi.
Jednak specyfika f.pl ankietom nie służy – w przeciwieństwie do innych portali wymagamy wcześniejszego uzyskania „praw autorskich”, co z jednej strony chroni nas przed nieodpowiedzialnością za napisane słowo, z drugiej skutecznie blokuje owo poznanie „know-how”:).
*
Nie od dziś wiadomo, że lepsze jest wrogiem dobrego, więc jednego możemy być pewni - jeśli ktoś majstruje przy autobusach to nie po to, aby było nam lepiej. Być może pytanie o Wiatraczną i Dw. Wschodni za czas jakiś straci rację bytu – do Wschodniego dojedziemy często kursującym pociągiem – do tego czystym i bezpiecznym. Wówczas chodzić będzie tylko o to, aby przesiadka z autobusu na pociąg była ograniczona do niezbędnego minimum, lub też, aby było gdzie zostawić auto.
W pytaniach o linie autobusowe powinno raczej chodzić o to, aby ten autobus wiózł nas szybko, a nie krążył po osiedlach w kółko, aby ten autobus pozwalał dzieciakom na dojazd i powrót ze szkoły bez udziału rodziców, aby ten autobus był wstanie zabrać jak największą liczbę zainteresowanych ( np. 213 „zapomina” o młodzieży z linii ul. Podkowy) lub, aby przesiadki były dopracowane, a nie trzeba tracić cenny czas, bo ten, na który mieliśmy się przesiąść właśnie odjechał
W pytaniach o linie powinno też chodzić o to, aby te linie jeździły różnymi trasami przez nasze osiedla, co na skutek błędów, zaniedbań i braku właściwych dróg jest cały czas niemożliwe.
Pozdrawiam serdecznie,
j.