Rozwiązanie zagadki ekologicznej

Nie jestem oszołomem jak zostałem nazwany na forum Wawra na gazeta.pl
Nie chce też przedstawiać żadnych haków na radnych i burmistrza Wawra i pisać jacy są oni be. Od około 5 lat działam społecznie w kwestii komunikacji miejskiej[w pewnym procencie przyczyniłem się do powstania linii 119, 305,N72 czy ostatnio 213 w Wawrze], od około 1,5 roku również interesuje się innymi zagadnieniami. Stąd też chodze na spotkania RO Zerzeń. Dzięki temu zaproponowano mi funkcje sekretarza nowego Stowarzyszenia Ekowawer.
Skład stowarzyszenia to głównie osoby z RO Zerzeń , przewodniczący RD Wawer , radni m.st Warszawa z Wawra, jeden z burmistrzów Wawra, naczelnicy z UD Wawra, kadra pedagiczna z Bajkowej, proboszcz z Przewodowej, właściciele firm w Wawrze np. Plastoma,możliwe że wkrotce dołączy też poseł z Wawra.
Cała ta ferajna powstała w celu rozwoju ekologicznego Wawra[ realizacja i pozyskiwanie np. funduszy europejskich w celu budowy kolektorów słonecznych], organizacja spotkań proekologicznych, zachowanie charakteru zielonej dzielnicy Warszawy itp.
Co z tego wyniknie trudno powiedzieć , ja wiem na pewno że osobiście będę działał w kwestiach komunikacji miejskiej i wprowadzaniem jej ekologicznych form do Wawra.
Jako sekretarz zajmuje się też stroną, która bedzie dostępna już niedługo pod adresem www.ekowawer.pl
Zaskoczyłem,czy już wszyscy o tym wiedzieli?

To może załatacie dziury w

To może załatacie dziury w jezdniach w Falenicy.
Może doprowadzicie do używalności przjazd kolejowy w Falenicy?
Mam wymieniać dalej?
Co nieudacznik burmistrz, który w wawrze nic nie zrobił może zrobić dla ekologii?

Ja biorę odpowiedzialność

Ja biorę odpowiedzialność za siebie , a nie za burmistrza,który akurat jest na tym stanowisku od lipca 2010 i jest zwyczajnym członkiem, a nie w zarządzie. Gójskiego nie mamy w teamie.
A jeśli chodzi o dziury to mówimy o jakich drogach powiatowych czy gminnych[ dzielnicowych]?
Te co jechałem wczoraj 213 to akurat są drogi powiatowe i za doraźne naprawy odpowiedzialny jest ZDM.
A co burmistrz może zrobić dla ekologii, szczerze nie wiem, wyjdzie w praniu.
Stowarzyszenie działa od 12 stycznia 2010 i zarząd jest w pełni społeczny.

W Wawrze nikt za nic nie

W Wawrze nikt za nic nie jest odpowiedzialny niestety.
Dlatego wolałbym żeby nieodpowiedzialni za nic ludzie nie brali się za ekologię. Niech dalej za nic nie odpowiadają.
To że ktoś jest na stanowisku od lipca nie zwalnia go z obowiązku załatwienia spraw zaniedbanych przez poprzedników. Burmistrz ma reprezentować interes mieszkańców bez względu na podziały- gminne, dzilenicowe, powiatowe, kolejowe. Stowarzyszenie niech sobie będzie ale polityków w to nie mieszajcie. To taka moja rada.