Przedwyborcza gorączka?

Nie da się jednak uciec od rzeczywistości, bo proza życia sama nas dopadnie czy tego chcemy , czy nie. Na zdjęciu radosna twórczość malarzy drogowych … Po 15-latach ( wcześniej nie było oznakowania poziomego) ZMD postanowił coś zmienić, a że to pozbawione logiki, no cóż…może to jednak już przedwyborcza nie tyle gorączka, ale sr…czka? Tym bardziej , że po 10- latach od przesłania postulatów oznakowania pionowego wszystkich ścieżek i uliczek dochodzących do głównego szlaku w Aleksandrowie , wczoraj dzielni drogowcy postanowili ów postulat zrealizować w tzw. terenie...

Na pytanie, o co chodzi z tą podwójna ciągłą, odpowiedzieli: "my jesteśmy od pionu, a malarze są od poziomu"

Zbliża się czas przesilenia samorządowego – poniżej link obrazujący pracę naszych reprezentantów. Jest on na tyle istotny, że „świeża krew” zbierająca podpisy na listach poparcia w trakcie niedzielnego pikniku stwierdzała z niesmakiem, że „starzy wyjadacze” są święcie przekonani, że mandat na kolejną kadencję ( trzecią, czwartą, piątą…) należy im się jak psu miska.

Śledząc statystykę interpelacji ( zapytań jest niewiele, bo radni wolą bardziej wymowną formę) trudno nie zauważyć tej tendencji – im dłużej w Radzie dzielnicy tym mniej bezpośrednich interwencji, ale zawsze można się "podeprzeć" pracą w komisjach...

rada

Odpowiedzi

Zaskoczeni? ...Chyba nie

Oto dziś pojawiły się dwa progi, ale ulica ma 1063 m na utwardzonym asfaltem odcinku, więc jeżeli na tych dwóch ma się skończyć, to trochę śmiesznie wyszło, ale być może chodzi o ochronę cmentarza i ...sklepu:)?

To, że te progi będą ( ZDM kilka tygodni wstecz informował, że z braku pieniędzy ich nie będzie w tym wyborczym roku) byliście już informowani poprzez zakryte znaki pionowe ( niektóre są nadal zakryte) i zobaczmy, co będzie się działo dalej?

Odpowiedź ZDM

Obiecali korektę oznakowania do końca września

ZDM to nie Zawisza

Ponieważ informacja była półoficjalna, to po upływie terminu, 10-ciu oficjalnych mailach została już tylko GW.