Nie przeocz tej oferty – POW w Wawrze…

Nasz drogi UD przygotował specjalną ofertę na zimowy wieczór – chcesz wiedzieć jak będą wyglądały węzły i węzełki Południowej Obwodnicy Warszawy w naszej dzielnicy? - Odwiedź w w dniu 16.01.2013r. o godzinie 17.00 budynek przy ul. Żegańskiej 1a.

W cieple i przy świetle odbędzie się spotkanie z projektantami i przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Możesz nawet wypełnić „ankietę”, która w gruncie rzeczy jest tylko prośbą o uwagi, a więc, trzeba efektywnie słuchać, aby napisać coś mądrego.

Ja osobiście się nie wybieram, ale proszę UD o transmisję on-line, bo nie wierzę , że dożyję nie tylko samej budowy, ale i jej zakończenia:(.

Materiały na stronie….
www.wawer.warszawa.pl/pl/strona/urzad-i-samorzad/poludniowa-obwodnica-warszawy

BTW - miło jest znowu coś przeczytać, tylko Rycha jeszcze brak:(.

Rychu jest zapewne duchem

Rychu jest zapewne duchem :)
Oj dzieje się w Wawrze. Ferio, HOP STOP , Hilton, Patriotów Park, Tunel w Międzylesiu za 3 lata, budowa kanalizacji , teatr w Wawrze i coś zapewne jeszcze.
Tylko nie ma czasu , żeby to wszystko opisać.
No i POW vel S2, myślę , że powstanie w tym dziesięcioleciu, inaczej Puławska stanie. Dodatkowo przy tej inwestycji poszerzyłbym Wał od ronda z Traktem do S2 , żeby nie było wąskiego gardła.
A słyszeliście państwo o chęci wpisania CH wzdłuż S2 na wschód od Wału? Powstałyby wtedy nowe Janki lub Marki. :)