Stokrotka Patriotów 43

Czy ktoś może bywa w "supermarkecie Stokrotka" przy Patriotów? Bardzo mnie interesują wasze opinie na temat tego sklepu.

Bywam czasem

Sklep jak sklep. Ceny w miarę niskie, ale wybór towarów mizerny. Dodatkowo kłopot z parkowaniem. Ostatnio najczęściej robię zakupy w "menelu" czyli "M&L delikatesy" w Miedzeszynie, bo mają dużo większy wybór towarów i ceny rozsądne. Co jest rzadkością w takich marketach mają dość świeże owoce i warzywa.

A z tym może być ...problem

zwykle każda tego próba sondażu na f.pl kończy sie porazką. Teoretycznie zalogowanych jest ok. 14 - 16 osób, jednak na przestarzeni ostatnich trzech lat ( jak ja tu jestem) najwiekszy odzew był przed ...wyborami. Wiekszość z nas czyta ( a to juz dobrze:)), komentowac specjalnie nie chcemy.
Co do Stokrotki - ja tam nigdy nie byłam, dlaczego? Z różnych względów - zwykle wybiera sie sklep po drodze do pracy lub najbliżej miejsca zamieszkania. Unika sie waskich gardeł ( mały lub zapchany wiecznie parking), konieczność przekroczenia torów i z powrotem. Bardziej już jest mi po drodze do Tesco, Real i bazaru w Falenicy.
Ale może się mylę i ktos tym razem się odezwie?