TyTuRządzisz.org

Zapraszam wszystkich mieszkańców Falenicy, Aleksandrowa i nie tylko do zadawania pytań kandydatom na radnych w serwisie TyTuRzadzisz.org. Kilkunastu kandydatów już aktywnie uczestniczy w dyskusji. Na stronie można również znaleźć wizytówki kandydatów z linkami do programów i profili w sieci, a także odszukać swój lokal wyborczy.

Stefan
TyTuRzadzisz.org

To w gruncie rzeczy "ściema", chociaż...

Na zdjęciu to nie ja i to nie jest mój profil:), ale imię i nazwisko się zgadza. Jeśli w ten sposób "opracowano" innych kandydatów to "szacun" dla zespołu TyTuRządzisz:)))
pozdr

f_a

Drodzy państwo, szanowny kandydacie f_a

Drodzy Państwo, szanowny Kandydacie f_a

Bardzo nam przykro. Do tej pory mieliśmy jedną taką wpadkę, którą- dzięki szybkiej reakcji zainteresowanego kandydata - natychmiast naprawialiśmy. Gwarantuję, że żadnej planowej "ściemy" tu nie ma. Staraliśmy się dotrzeć do jak największej ilości kandydatów celem weryfikacji danych i przekazania kodów dostępu.

Chętnie dokonamy korekty informacji na Pana/Pani profilu (jak rozumiem, chodzi o link do profilu na FB). Bardzo prosimy o kontakt pod adresem podanym na stronie. Na podstawie pow. postu trudno ustalić o który profil chodzi. No chyba, że ten niewłaściwy profil Panu/Pani odpowiada ;)

Z wyrazami szacunku,
TyTuRzadzisz.org

Już ździebko za późno na zmiany a i z tzw. "dotarciem"...

nie było problemów.
Kampanię na f.pl. rozpocząłem bardzo wcześnie jak na stołeczne warunki:).
Ale o tym "sza', może za ...4 lata.

pozdr
f_a