Sport

warning: Creating default object from empty value in /home/jarek/www/falenica.pl/drupal-6.38/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

TOKYO 2020

Olimpijczykom...

Tokio

Lato Na Kortach 2015

Przez całe wakacje proponujemy dzieciom półobozy tenisowo-sportowe na naszych kortach – idealny sposób na spędzenie wakacyjnego czasu pomiędzy wyjazdami. Formuła półobozu (półkolonie / lato w mieście) daje dzieciom możliwość poznania tenisa, dzieciom, które już grają - doskonalenia swoich umiejętności. Poza tenisem - proponujemy szereg innych atrakcji. To już nasza szósta edycja (zaczęliśmy w 2009 roku). Zapraszamy!

Terminy: 29 czerwca – 31 sierpnia 2015.
Turnusy tygodniowe (poniedziałek-piątek) z możliwością przedłużania o dowolną liczbę dni.

"Skocznia" w środku lasku falenickiego

Ktoś wybudował sobie "skocznię" w lasku falenickim, kilkadziesiąt metrów na północ od ul Podkowy. Skocznia wydaje sie być przeznaczona dla rowerów mountain-bike lub motocyki crossowch. Bezmyślność niszczy płuca Warszawy. Szkoda

Być pięknym, bogatym i zdrowym…

I najlepiej mieć do tego jeszcze masę szczęścia. Nasz uroczy portal nie zapewni nikomu bogactwa ( nie mamy z tego ani grosika: ( ), ale podpowiadamy jak zadbać o sylwetkę i zdrowie.
Kliknijcie na strony UD, tam zobaczycie na huśtawce uśmiechniętą p. Hanię i dalej jak po sznurku wybierajcie lokalizacje 2 z pięciu plenerowych siłowni w Wawrze – jedną w F. na ul. Frenkla, a drugą w A. na rogu Samorządowej / Szulczyka ( a wtedy z jednej strony KK bawić się będą dzieciaki, a z drugiej rodzice) …to już „last call” – termin glosowania upływa 10 października (tj. w najbliższy czwartek)

Klub Miedzeszyn

Wychodzimy z założenia, że na aktywny tryb życia i uprawianie sportu nigdy nie jest za późno.
Z myślą o najaktywniejszych rodzicach i ich dzieciach tworzymy Sportowy Klub Miedzeszyn.

Szkolenia sportowe, obozy rekreacyjne, treningi i zgrupowania - to najważniejsze obszary działalności naszego klubu. Udział w klubie – to także propozycja dla dorosłych. Nasz klub posiada licencję Polskiego Związku Tenisowego. Od kilku sezonów w naszej ofercie znajdują się nie tylko obozy narciarskie i tenisowe, ale także windsurfingowe.

Lato Na Kortach Miedzeszyn 2013

Przez całe wakacje proponujemy dzieciom półobozy tenisowo-sportowe na naszych kortach - idealny sposób na spędzenie wakacyjnego czasu pomiędzy wyjazdami.

Terminy: 01 lipiec – 30 sierpień 2013.
Turnusy tygodniowe (poniedziałek-piątek) z możliwością przedłużania o dowolną ilość dni.
Lokalizacja: Korty Miedzeszyn, ul. Wał Miedzeszyński 161,
w okolicy nadwiślańskiego parku krajobrazowego „Wyspy Zawadowskie”

ATRAKCJE:
- nauka gry w tenisa prowadzona przez wykwalifikowanych instruktorów - także w systemie tenis10
- mini hokej
- piłka nożna

Mistrzostwa świata sumo w Wawrze

Zapraszamy na imprezę sportową - Mistrzostwa Świata w sumo, po raz pierwszy odbywające się w Warszawie. Spodziewamy się udziału około 300 zawodników z 25 państw, w tym reprezentantów Kraju Kwitnącej Wiśni, a także Niemiec Włoch, Tajlandii, Bułgarii, Mongolii, Estonii, Brazylii, Hongkongu i USA. Patronat nad mistrzostwami objął Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Japonii w Polsce Yuichi Kusumoto, Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Marszałek Województwa mazowieckiego Adam Struzik.

OBÓZ TANECZNO-JĘZYKOWY

Ustronie Morskie 1-13.08.2010
OBÓZ TANECZNO-JĘZYKOWY
KADRA:

Marta Jabłońska - Kierownik Obozu, trener akrobatyki.
Julia Adejumo - Opiekun, instruktor tańca.
Agnieszka Jabłońska - Opiekun, nauczyciel angielskiego

MIEJSCE POBYTU:
OWK "WĘGIELEK"
ul. Ku Morzu 5
78-111
Ustronie Morskie

Do dyspozycji uczestników są pokoje 3 osobowe z łazienką, przestronna sala do ćwiczeń, dostęp do wszystkich atrakcji ośrodka: boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, sala : TV, disco, bilard, ping-pong.

CENA:
1390 PLN teraz tylko: 1290 PLN*

OBÓZ TANECZNY Z GWIAZDAMI YOU CAN DANCE

Szkoła tańca nowoczesnego V-Dance zaprasza wszystkich na wyjątkowy obóz taneczny z gwiazdami You Can Dance !!!

Jeśli szukasz wakacji pełnych wrażeń, chcesz poprawić swoją kondycję, umiejętności taneczne, uczyć się od najlepszych - dołącz do Nas.

Podczas obozu tanecznego nie będzie czasu na nudę. Zamiast tego zapewnimy Ci doskonałą zabawę, różnorodne zajęcia oraz możliwość sprawdzenia i doskonalenia samego siebie.

Zapoznaj się z Naszą ofertą
czekamy na Ciebie !!!

Dlaczego odpadliśmy z EURO 2008?

- Wiecie, dlaczego odpadliśmy z Euro 2008?
- ?
- Bo na stanowisko trenera zamiast sportowca powołali informatyka o złej reputacji - hakera! ... "Bena Hakera"!

***

Nie tak smutno, jak się wie, że bracia Czesi też już w domu. Honoru Słowian Wsch. broni jeszcze Rosja.

A Słowianie bałkańscy może dojdą do finału?
W końcu z PL grała II reprezentacja.

Syndicate content