Wkrótce na f.pl…

To już ostatnia prosta przed wyborami do PE, Maks dowodzi, że nie jest łatwo oddać głos i jeszcze go nie zmarnować. Nie powinna nam też umknąć lektura „Operacji chusta” i to nie tylko dlatego, że świetnie się czyta blog p. T. Terlikowskiego:). Dlaczego te wybory są dla nas mieszkających na rubieży Wawra ważne?
O tym traktować będzie wystąpienie Rycha, roboczo nazwane …orędziem:).
Jeśli jednak Maks ( i inni również) coś zechcą dodać na pięć minut przed ciszą wyborczą to oczywiście zapraszamy.

**
„ Jest super” – to post Jonasza podsumowujący ostatnie 20 lat widziane oczami wcześniej Prażanina, teraz Wawerczyka. Jonasz przekroczył rubikon ( dzięki pomocy domowego administratora sieci), co pozwala na łatwe odniesienia muzyczne.
Gościnnie na scenie f.pl wystąpi Muniek z zespołem T. LOVE.
**
Wieści z Ratusza – czas na nową porcję rozstrzygnięć przetargów, które wiosną ogłosił Wawer. Chociaż po roku bycia na f.pl wiemy już, że od słowa „chcemy” do „robimy” może upłynąć wiele czasu.
**
Społeczeństwo obywatelskie, a cóż to za stwór?
Podążymy za kobiecym okiem z „Mieszkańca” szukając utraconego raju.
W tym miejscu musimy powiedzieć, że gdyby nie ta idea, to …nie byłoby nas na f.pl:).
**
Nie może też zabraknąć części 2 poradnika „ O połykaniu żaby w całości”.
Aby wlać nieco otuchy w serca wszystkim niezdecydowanym, co do budowy przyłącza wodociągowego, ( gdy ten czas już nadejdzie), niech w tym momencie wystarczy stara zasada fachowców – „My przyszli zarobić, a nie się narobić”
**
Jeszcze przed wakacyjną ramówką kolejne „Rychowe opowieści” – tym razem będzie korespondencja z USA ( tak, tak tam też zaglądają na f.pl jak im się nudzi:)).
Jeżeli przyjmiemy, że USA to współczesny Rzym, to korespondentem musi być Cezar i ten pseudonim niewiele odbiega od prawdziwego imienia:).
Cezar podzieli się kryzysem widzianym od środka.
***
Zostańcie z nami, ale też odwiedzajcie innych – dziś promujemy „ Kurier Nadwiślański”.
- Pierwszą internetową gazetę ( zamierzenie jest takie, aby był to dziennik), której powstanie poprzedził projekt „Echo Regionu”. Kto chce znać m.in. odpowiedzi na pytania, czy tabliczki „ uwaga radar” rzeczywiście można będzie dalej ignorować na terenie miasta Józefów, lub dlaczego ptak już w Wawrze nie śpiewa niech doda poniży adres do ulubionych:
http://www.kurier-nadwislanski.pl/