Dyskuje ogólne

Forum o Falenicy (niedawno założone)

Zapraszam na forum falenicy http://falenica.lua.pl (niedługo będzie pod adresem www.falenica.net)

Systemy alarmowe,domofony,kamery,kontrola dostępu,GPS

Jeśli są Państwo zainteresowani instalacją systemu alarmowego, kamer, domofonów, wideodomofonów, systemu kontroli dostępu zapraszam na stronę www.amicor.pl

Właściciel Serwisu

Nie doczekasz się odpowiedzi, bo podobno nikt tu nie przeżył zimy.
Ale może to tylko plotki.

Przeżył :)

Zima na szczęścia nie była mroźna.
Właścicielem serwisu jestem ja, czyli Jarek Tabor. Serwis prowadzę hobbystycznie ale nie mam za dużo wolnego czasu więc codziennie nie zaglądam, stąd mogą być opóźnienia w reakcji. Jak jest coś pilnego to najlepiej wysłać maila. Maile czytam częściej.
Co do likwidacji serwisu to na razie nie ma takich planów. Coraz więcej ludzi tu zagląda (mamy już ponad 100 wizyt dziennie), więc jest nadzieja że w końcu trafią się także tacy którzy oprócz czytania coś będą pisać. A wtedy powinno to się bardziej rozkręcić. Oczywiście może być powódź, trzęsienie ziemi, globalne zlodowacenie lub inny równie poważny powód do zawieszenia działalności. Póki co ryzyko jest jednak niewielkie.
Pozdrawiam wiosennie i zapraszam do bardziej aktywnego udziału w tworzeniu portalu.

Wasz admin J.Tabor

Kto jest właścicielem tego serwisu?

Serwis mi sie podoba bardzo, chociaż przydałoby się go trochę rozruszać. Ciekawi mnie kto jest właścicielem domeny i całej stronki. Nie chciałbym żeby strona kiedyś nagle została zamknięta, a jeśli jest prywatna to może sie tak zdarzyć.

Wyścigi psich zaprzęgów

Witam wszystkich, jakiś czas temu usłyszałam, że w Falenicy co roku odbywają się wyścigi psich zaprzęgów, lub spotykają się po prostu właściciele psów lubiących biegać w zaprzęgach, czy to prawda, jeśli tak to kiedy odbywają się takie imprezy, może ktoś wie??
Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam

Basia

Forum dyskusyjne

To forum ma służyć wymianie opinii na tematy ogólne.

Na temat strony

Witam założycieli strony -bardzo mi się podoba szczególnie że są bieżące informacje. Tylko dlaczego nie mam dostępu do wszystkich zdjęć. Pozdrowienia dla Jarka T.

Witam!

Dzięki za pozdrowiania :)
Niedługo przenosiny Portalu na nowy serwer. Bedzie tez nowa wersja Drupal-a, czyli softu na którym chodzi falenica.pl.
Po tej zmianie problem ze zdjęciami powinien zniknąć.