Nasze wątki są cały czas aktywne

A to oznacza, że czekamy i na nowych zdekonspirowanych gości ( brawo dla Aleksa'22) i nowe propozycje do naszego "kodeksu sąsiedzkiego".
Gdyby ukazał się nr 20/08 "NA" to zawierałby i takie informacje:

a) Witamy po przerwie … trochę szkoda byłoby, gdyby projekt „NA” popadł w niebyt zapomnienia. Ci z nas, którzy budzą się i zasypiają z komputerem mogą czytać o swoich: ulicy, osiedlu i mieście w e: wydaniu. Jednak „ NA” chętnie był czytany również w „papierze”. Dlatego… wracamy już nie, jako Informacje Rady Osiedla, ale jako Biuletyn Informacyjny redagowany przy udziale osób piszących na falenicy.pl. Rada Osiedla pozostaje tym, która daje papier, dostęp do źródła informacji, jakim są pisma przychodzące i wychodzące. Forum_Aleksandrów staje się niezależnym wydawcą. Jedno pozostaje wspólne dla tamtego i obecnego „NA” – chcemy łączyć i budować wspólnie lokalną społeczność, ale uda się nam tylko wówczas, gdy Państwo nam na to… pozwolicie..."

oraz

b) "Powstaje kodeks sąsiedzki… Na łamach falenicy.pl zgłaszane są propozycje unormowania naszego sąsiedzkiego bytowania. Chcemy, aby kodeks został ukończony do 1.09. Następnie zostanie przedstawiony Radzie do zaopiniowania i po uzgodnieniu zostałby podpisany przez przedstawicieli Mieszkańców. Kodeks zacząłby obowiązywać od 1.12.08. A oto pierwsze propozycje..."

"NA" przeszedł do historii, ale nasza przygoda się nie kończy:)