W 15 minut na lotnisko…

A skąd? A z …Falenicy. I być może za sprawą tej informacji mimo alergii na GW zniknęła ona w ubiegły wtorek z wawerskich kiosków, jako pierwsza ze wszystkich gazet dostępnych tego dnia. Poniżej zamieszczam link do takiej wersji dla ubogich - jeszcze trochę a materiał w necie będzie dzielił się na trzy kategorie: gratisowe badziewie, abonament, wersja premium. Owe premium będzie wyglądało tak jak w wersji papierowej (- dziś , bo być może to już ostatnie lata, gdy słyszymy szelest gazety i czujemy zapach farby)...

W każdym razie wersja papierowa jest bogata w obrazki poszczególnych węzłów, gdzie najbardziej skomplikowanym ( i nie do końca bezkolizyjnym) będzie węzeł Patriotów.
Mozaikowa i Izbicka dostana wiadukty, ale też wyjaśniło się kilka spraw…

Rondo Wał M. / Bysławska będzie nam musiało wystarczyć na dłużej, bo już nikt nie mówi (chociaż na jesieni wybory samorządowe) o poszerzeniu Wału do granicy miasta, a jedynie do mostu Południowego, bo tylko na taki wydatek można namówić UE. Tunel w Miedzeszynie będzie przyjazny również dla ruchu lokalnego.
Generalnie, rok 2020 to ma być „miodzio” ( tylko, dlaczego pali mi się czerwona lampka?) – wszystko ma być zbudowane łącznie z połączeniem z Lublinem i z obwodnicą Mińska Maz.

Ano, pożywiom, uwidzim…

POW