Śmieci - pora na deklaracje i nr konta

Ja sama jestem w dobrej sytuacji – wszystko za mnie załatwi administracja, ale Wy - klasa średnia, musicie sami się koło śmieci zatroszczyć. Terminów wypowiedzenia umów pilnujecie? Jeśli jesteście w MPO to nie musicie – ten operator zawiadomia swoich klientów, że umowy wygasają automatycznie, pozostali muszą je jednak wypowiedzieć.

Jonasz miał sporo problemów, ale to dlatego, że podobnie jak Zagłoba nie lubi tłoku - jednak poniższy link stanowi dowód na to, że Jego uwagi o nieradzeniu sobie nasi umiłowani urzędnicy z UD wzięli sobie do serca i poprowadzą Was przez deklaracje - niczym Mojżesz lud wybrany przez Morze Czerwone.

Owszem, walka toczy się o to, aby jak najwięcej właścicieli otrzymało konta indywidualne, ale miasto dla spóźnialskich proponuje również opcję konta zbiorczego dla każdej dzielnicy, które ma się znaleźć na stronie UD.

To, co musicie jeszcze wiedzieć to to, kiedy otrzymacie worki / kontenery i czy będą one na tyle wcześnie, aby było gdzie składować śmieci pomiędzy ostatnim odbiorem dotychczasowego operatora, a pierwszym zleconym przez miasto?

Jest też wielce prawdopodobne, że przetarg wygra MPO, a Wasi dotychczasowi operatorzy będą podwykonawcami zwycięzcy:).
*
http://www.wawer.warszawa.pl/pl/news/elektroniczne-deklaracje-ws-smieci