Wkrótce na f.pl...

Sympatycy progowania falenickich ( wawerskich) uliczek mają nowy argument w dłoniach – jest nim śmierć 60 – cio letniej kobiety potrąconej w trakcie porannego szczytu na jednej z osiedlowych uliczek Wawra, traktowanej przez kierowców, jako mała obwodnica ul. B. Czecha. Czy zatem budowa progów na Podkowy jest uzasadniona? O tym już wkrótce w drugiej części „ Zrobieni w progi…”
A co jeszcze?...

*
AH1N1 – Jonasz zastanawiać się będzie na ile zmutowany wirus grypy …pomoże w przeprowadzeniu zmian w polskim kościele, służbie zdrowia i w naszym życiu?
O tym post „ AH1N1 – kreator zmian”.
*
Nie odpuszcza też Rychu. W ostatnim odcinku Londyńczyków poznajemy nowy sposób prowadzenia kampanii samorządowej. Już czas na kolejny post z cyklu „ Ulotka – wybory samorządowe 2010”.
Nasz wirtualny komentator ma również ochotę zapytać o teraźniejszość samorządu stawiając pytanie - „ Co z tą Polską?”. I pod takim tytułem będzie ukaże się kolejny post pana w okularach za firanki”
*
I na koniec coś bardzo lokalnego, co zapewne pokaże się najwcześniej – już za kilka dni władza spotka się z ludem. Za co należy wawerski establishment pochwalić, a za co zganić mówiąc o Aleksandrowie?
O tym traktować będą „Wzloty i upadki’ 2009”.
W tym miejscu prośba do Jarka – poprosimy o relację z tego zebrania:).