Mieszkam w wysokiej wieży otoczonej fosą…bitwa o ul. Podkowy

Tak zapewne chcieliby powiedzieć wszyscy ci, którzy walczą o wprowadzenie nowej organizacji ruchu na ul. Podkowy. W „cywilizacyjnej” jej części leżącej oczywiście w Falenicy zebrano 150 podpisów mieszkańców Zaporoża i sympatyków progów spowalniających. W walkę z progami zaangażowało się również Towarzystwo Miłośników Falenicy.
Pomysł wygarbowania tego fragmentu Podkowy pojawił się zaraz po położeniu asfaltu na nieutwardzonym wcześniej odcinku tej drogo-ulicy. Pomysł pojawił się od razu, bo przecież to miała być spokojna, lokalna ulica. Po drugiej stronie barykady znalazły się: Rada osiedla Aleksandrów, mieszkańcy Walcowniczej, którzy zebrali 102 podpisy i jeden z byłych wawerskich radnych, który pyta – czy to działanie społeczne, czy wykorzystywanie zajmowanych stanowisk dla załatwienia prywatnych interesów?
Gdzie w tym wszystkim są władze dzielnicy? O tym już wkrótce tylko na f.pl:)

Odpowiedzi

Sprostowanie

Bardzo przepraszam Towarzystrwo Miłosników Falenicy za niefortunne sformułowanie dotyczące udziału organizacji w walce przeciwko progom spowalniajacym - zostało to poprawione w zwiastunie materiału, który jest w przygotowaniu.
W tym miejscu muszę dodać, że stanowisko TMF przywraca mi nadzieję, że są jeszcze mieszkańcy i obywatele, których nie dotknęła "pomroczność jasna".
Pozdr:)
f_a