Mamy już zmienników...

Swego czasu napisałem , że tak naprawdę już nas nie ma i za chwilę znikniemy ponownie, ale coś na końcu Wawra się zmienia – do aktywności pro-obywatelskiej dochodzi młode pokolenie – pokolenie „fejsika”, dla którego nie mają tajemnic nowe nośniki komunikacji. Owszem, zgadzamy się , ze na f.pl zawartość spraw związanych z F. była znikomo mała, ale inaczej być nie mogło, bo nie tylko prawie nikt z nas nie osiadł na stałe w Falenicy, ale nasza "sąsiadka" za chwilę będzie obchodziła 100- lecie nadania praw miejskich, a to wiele tłumaczy...

*
Axa chciałaby więcej pisać o interpelacjach radnych z naszego okręgu dotyczących Falenicy, ale tych jest jak na lekarstwo i nie wiadomo, czy to dlatego, że Falenica jest już uporządkowana, czy też do końca kadencji jeszcze daleko, a przed nami jesienno-zimowa smuta?

*
Mamy nadzieję, że nasi młodzi zmiennicy doprowadzą do końca to, co zaczęliśmy, lub to, co nam się nie udało. Czy im się uda? Życzymy im tego z całego serca. Uda się jeśli będą wytrwali, niemal ... upierdliwi jak my i założą sobie, że ich portal będzie bezprofitowy.
Przyznajemy się do ostatniego performance’u na Złotej Jesieni – to nie jest tak, że publikacja wystarczy, aby pokonać opór materii urzędniczej i firmy wykonawczej, ale zawsze może stanowić wartość dodaną do pism, telefonów, bo bez tego nadal trzeba byłoby czekać na trzy lampy, które mimo, że były nowe, od razu wymagały złożenia reklamacji.
*
Drodzy młodzi społecznicy, życzymy Wam poza wytrwałością także grubej skóry – Aleksandrów to przecież Polska i jej piekło w pigułce – jeśli chcecie pisać z „zadziorem” będzie Wam ona potrzebna, a jeśli nowy portal będzie tylko landrynkowaty, to czy pisanie będzie miało sens? A wiec odwagi – coraz więcej z nas ma Internet, stad też Wasz przekaz będzie docierał do wielu domów i telefonów.
*
Pora na link...
alekandrow

Powodzenia!

f.pl