Wodociągi, wodociągi…

Oto informacja na temat planowanej budowy wodociągu wzdłuż następnych ulic w Aleksandrowie, jaką otrzymaliśmy od radnej p. Barbary Fajkowskiej. Pozostaje mieć nadzieję, że wszystkim chętnym ( i zmuszonym) przyjdzie to łatwiej niż nam ze Złotej Jesieni, o Stawowej nie wspominając:(.
W archiwum f.pl można znaleźć historię z życia wziętą o „Połykaniu żaby w całości”.
Informację podajemy bez skrótów i w oryginalnym brzmieniu…
*

W II kwartale br. zgodnie z planami Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji rozpocznie się budowa wodociągu w ulicach: Izbicka, Zagórzańska na odcinku od
ul. Izbickiej do ul. Złotej Jesieni, a następnie w ulicy Falenickiej. W dalszej kolejności będzie budowany wodociąg w innych ulicach odchodzących od ulicy Zagórzańskiej. Osoby zainteresowane podłączeniem swoich posesji do sieci wodociągowej powinny zacząć przygotowywać projekty. Najniższe koszty są wówczas, gdy projekty oraz wykonanie przyłączy zamawia się zbiorowo. Nawiązałam kontakt z firmą cieszącą się opinią fachowej i stosunkowo taniej, sprawdzonej w budowie wodociągu i kanalizacji w innych osiedlach dzielnicy Wawer. Jest to firma AKWA – 2 Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych prowadzona przez pana Andrzeja Piaseckiego. Firma zarówno wykonuje projekty, jak i buduje przyłącza. Szacunkowy koszt projektu i budowy przyłącza, w sytuacji zamówienia grupowego, został przez p. A. Piaseckiego oceniony na ok. 3,5 – 4 tys. złotych. Pan A. Piasecki albo już przekazał Państwu swoje wizytówki, wrzucając je do skrzynek pocztowych, albo zrobi to w najbliższym czasie.
Mogą Państwo oczywiście skorzystać z innego projektanta i wykonawcy, ważne, by na czas mieć przygotowany projekt.
Przekazuję Państwu telefony do firmy AKWA – 2: (22) 611 86 18; 0-502 295 995
(p. A. Piasecki).
Wskazane byłoby złożenie zamówienia do końca stycznia br.
Dysponuję drukami wniosków, które należy wypełnić w celu uzyskania warunków technicznych przyłączenia do sieci w MPWiK i mogę je zainteresowanym osobom przekazać. Mój telefon: 0-604 276 210. Proszę o kontakt w sytuacji jakichkolwiek wątpliwości.
Barbara Fajkowska